Lietuvos Kultūros Institutas

Vizitai 2022 m.

Vizitai 2022 m.

VIZITAI 2022 M.

DALYVIŲ SKAIČIUS:

116

DALYVIŲ GEOGRAFIJA:

Prancūzija, Austrija, Vokietija, Jungtinė Karalystė, Lenkija, Izraelis, Nyderlandai, P. Afrika, Nigerija, Belgija, Ispanija, Italija, Kinija (Taivanas), Estija, Ukraina, Latvija, Graikija, Švedija, Danija, Suomija, Slovėnija, Šveicarija, Slovakija, JAV, Australija, Portugalija, P. Korėja, Graikija, Čilė

KULTŪROS SRITYS:

Vizualieji, tarpdiciplininiai menai, fotografija, muzika, atminties institucijos, literatūra, teatras, šiuolaikinis šokis

PROGRAMOJE DALYVAVĘ EKSPERTAI:

  1. Nadège Agullo (Prancūzija) – Leidyklos „Agullo Editions“ direktorė;
  2. Jerry Adesewo (Nigerija) – Karališkojo teatro „Arojah“ meno vadovas;
  3. Mirela Baciak (Austrija) – Festivalio „Steirischer Herbst“ Austrijoje kuratorė;
  4. Cherise Lopes-Baker (Jungtinė Karalystė) – Leidyklos „Tate“ vaikų literatūros redaktorė;
  5. Pawel Bakowski (Lenkija) – Vroclovo kultūros ir meno centro galerijos „Foto-Gen“ vadybininkas;
  6. Ran Archa Bar (Izraelis) – Festivalio „Israel Music Schowcase Festival“, muzikos, džiazo erdvės Jeruzalėje „Yello Submarine“ vykdantysis direktorius, „Queenta – Woman Jazz Festival“ prodiuseris;
  7. Frank Johan van Berkel (Nyderlandai) – Amsterdamo džiazo klubo „Bimhuis“ meno vadovas;
  8. Adrian Berry (Jungtinė Karalystė) – Cirko ir meno centro „Jacksons Lane“ meno vadovas;
  9. Raphael Bories (Prancūzija) – Europos ir Viduržemio jūros regiono civilizacijų muziejausMUCEM“ kuratorius;
  10. Roger Josef D. Bouwens (Belgija) – Festivalio „Thoerneemondial“ direktorius;
  11. Nicola Ruth Browes (Jungtinė Karalystė) – Žurnalo „The Chelsea Magazine“ redaktorė;
  12. Zbigniew Brzoza (Lenkija) – Stefano Jaracz‘o teatro Olštyne direktorius, tarptautinio teatro festivalio „Via Carpatia“ meno vadovas;
  13. Mariche – Maria Huertas de la Camara (Ispanija) – Tarptautinio Granados džiazo festivalio direktorė, tarptautinio džiazo festivalio „Almunecar“ ir festivalio „Jazz en la Costa“ koordinatorė;
  14. Amandine Canistro (Prancūzija) – Prancūzų instituto Paryžiuje atstovė;
  15. Paolo Canton (Italija) – Leidyklos „Topipittori“ vadovas;
  16. Jennifer Carna (Ispanija) – Leidyklos „Thule ediciones“ meno redaktorė;
  17. Arianna Catania (Italija) – Festivalio „Gibellina Photoroad“ vadovė;
  18. Aurelie Charron (Prancūzija) – Leidyklos „Paulsen“ direktoriaus pavaduotoja;
  19. Chen Pin Chuan (Kinija (Taivanas) – Taivano kultūros ekspertas, Taipėjaus biuro Taivano ambasadoje Jungtinėje Karalystėje Kultūros skyriaus direktorius, patarėjas Europos kultūros projektų įgyvendinimo tarptautinei partnerystei su Taivanu klausimais;
  20. Sebastian Cichocki (Lenkija) – Varšuvos šiuolaikinio meno centro vyr. kuratorius;
  21. Rachel Clare (Jungtinė Karalystė) – Performatyvaus meno įstaigos „Crying Out Loud“ meno vadovė;
  22. Guy Coolen (Belgija / Nyderlandai) – Teatro „Music Theatre Transparant“, festivalio „O. Festival for Opera. Music. Theatre“ vydantysis direktorius  ir meno vadovas;
  23. Roman Demtšenko (Estija) – „Tallinn Music Week“, įmonės „ Loud“, prodiuseris;
  24. Rotyslav Derzhupilskyi (Ukraina) –  Ivano-Frankivsko akademinio muzikinio dramos teatro vykdantysis direktorius ir meno vadovas;
  25. Iliana Dimadi(Graikija) –  Kultūros centro „Onassis Stegi“ dramaturgė;
  26. Emma Meyer-Duner (Švedija) – Švedijos karališkojo dramos teatro dramaturgė;
  27. Dina Vester Feilberg (Danija) – Danijos šiuolaikinio meno centro Kopenhagoje „Den Frie“ direktorė;
  28. Makarena Marambio de la Fuente (Čilė) – Čilės nacionalinio teatro prodiuserė, gatvės meno kultūros organizacijos Čilėje Paisaje Publico bendruomenės vadovė;
  29. Andra SilapētereGavuaja (Latvija) – Latvijos šiuolaikinio meno centro kuratorė, tyrėja;
  30. Marie Guillemin (Prancūzija) – Festivalio „Circulation(s)“ meno vadovė;
  31. Florence Hallet (Jungtinė Karalystė) – Vizualiam menui skirto žurnalo „The Art Newspaper“ žurnalistė;
  32. Julia Hammond (Jungtinė Karalystė) – Festivalio „Hay“ programos vadovė;
  33. Emma Hannon (Jungtinė Karalystė) – Eksperimentinės erdvės „Somerset House“ Studijų programos vadovė;
  34. Hyde Hytti (Suomija) – Suomijos teatro informacijos centro „Tinfo“ vadovas;
  35. Thomas Irmer (Vokietija) – Teatro žurnalo „Theater der Zeit“ vyr. redaktorius;
  36. Bar Yerushalmi (Izraelis) – Galerijos „Neve Schechter“ direktorius ir kuratorius;
  37. Jadwiga Jędryas (Lenkija) – Leidyklos „Dwie Siostry“ užsienio autorių teisių vadybininkė;
  38. Stefan Daniel Jensen (Švedija) – Geteborgo fondo „Hasselblad Foundation“ kuratorius;
  39. Kristine Jonuša (Latvija) – Leidyklos „Liels un mazs“ užsienio autorių teisių vadybininkė;
  40. Ulrika Josephsson (Švedija) – Švedijos karališkojo dramos teatro Ingmaro Bergmano tarptautinio teatro festivalio vadybininkė;
  41. Hung Tzi Ju (Kinija (Taivanas) – Tarptautinės teatro kritikų asociacijos „IATC“ Taivane narė, teatro ekspertė;
  42. Mojca Jug(Slovėnija) –  Festivalio „Mladi levi“ meno programos koordinatorė;
  43. Didier Juillard (Prancūzija) – Paryžiaus nacionalinio teatro „Odéon-Théâtre de l’Europe“ meno programos ir produkcijos vadovas;
  44. Resul Jusufi (Austrija) – Nepriklausomas kuratorius;
  45. Jānis Kaijaks (Latvija) – Latvijos teatro „Ogres Teatri“ režisierius, programos sudarytojas;
  46. Andraž Kajzer (Slovėnija) – „MENT Liublijana“ festivalio programos sudarytojas;
  47. Juhamatti Kauppinen (Suomija) – Festivalių „Tampere Jazz Happening“, „Tampere Vocal Music“ meno vadovas;
  48. Rolands Kronlaks (Latvija) – Latvijos muzikos dienų meno vadovas;
  49. Lesia Kulchynska (Ukraina) – Pinčuko meno centro Kijeve Tyrimo skyriaus Vizualaus meno tyrėja, kuratorė;
  50. Anniina Kumpuniemi (Suomija) – Šokio teatro „Tanssiteatteri MD“ vykdančioji direktorė, meno programos komandos narė;
  51. Dominik Kuryłek (Lenkija) – Krokuvos Fotografijos muziejaus „MuFo“ vyr. kuratorius; Fotografijos ir fototechnikos skyriaus vadovas, menotyrininkas;
  52. Matti Lappalainen (Suomija) – Espoo m. džiazo festivalio „April Jazz“ meno vadovas;
  53. Jimin Lee (P. Korėja) – Seulo meno muziejaus kuratorė;
  54. Christophe Lemaire (Prancūzija) – Teatro „Theatre de la ville“ meno vadovas;
  55. Damian Lentini (Vokietija) – Šiuolaikinio meno centro „Haus der Kunst“ Miunchene kuratorius;
  56. Karena Liebetrau (P. Afrika) – Galerijos „Goodman“ direktoriaus pavaduotoja, kuratorė;
  57. Helena Lindqvist (Suomija) – Šokio centro „JoJo-Oulu“ vykdančioji direktorė;
  58. Anna Lipponen (Suomija / Šveicarija) – Teatro „Studio Total“ meno vadovė ir direktorė;
  59. Maja Lozic (Belgija) –  Teatro „Muziektheater Transparant“ prodiuserė;
  60. Venla Luoma(Suomija) – Teatro „Tehdas Teatteri“ meno programos ir vadybos vadovė;
  61. Juho Mantere (Suomija) – Menininkų įkurtos scenos menų įstaigos „Q-Teatteri“ meno vadovas;
  62. Cristina Marasti (Italija) – Leidyklos „Iperborea“ redaktorė;
  63. Leelo Märjamaa (Estija) – Leidyklos „Draakon & Kuu“ vadovė;
  64. Luisa Hedo Martinez(Ispanija) – Madrido festivalio „Festival de Otoño de la Comunidad de Madrid“ meno programos koordinatorė, prodiuserė;
  65. Arielle  Meyer MacLeod (Šveicarija) – Teatro „Comédie de Genève“ dramaturgė, programos sudarytoja;
  66. Minja Mertanen (Suomija) – Meno erdvės „Toisissa Tiloissa“ prodiuserė;
  67. Tibor Mihelič (Slovėnija) –Teatro „Mladinsko Theatre“ direktorius;
  68. Elsa Misson (Prancūzija) – „So Far So Good“ literatūros agentė;
  69. Sabina Moncys (Vokietija) – Scenografė, teatro vadybininkė;
  70. Peter Motyčka (Slovakija) – „Jazz SK“ vyr. redaktorius;
  71. Varun Nayar (JAV) – Nepelno siekiančio Fotografiijos fondo „Aperture“ redaktoriaus asistentas;
  72. Tarmo Noorma (Estija) – Vilijandžio folkloro festivalio programos sudarytojas;
  73. Paul Pace (Jungtinė Karalystė) – Džiazo klubo „Ronnie Scott‘s Jazz“ programos vadovas, prodiuseris;
  74. Claire Pathé (Prancūzija) – Festivalio „Circulation(s)“ meno vadovė;
  75. Lennart Peep (Estija) – Teatro „Black Box“ direktorius;
  76. Sacha Pevak (Prancūzija) – Nepriklausomas kuratorius, tyrėjas;
  77. Cynthia Polemis (Jungtinė Karalystė) – Menotyrininkė, rašytoja, laisvai samdoma lektorė, rengianti paskaitų ciklus Londono „Tate“ galerijoje;
  78. Marie Lise Proffit (Švedija) – Šokio festivalio „STHLM DANS“ bendraįkūrėja, prodiuserė;
  79. Marina Pugliese (Italija) – Milano kultūros, meno ir tarptautinių projektų muziejaus „Mudec“ vadovė, dailėtyrininkė;
  80. Priit Raud (Estija)–  Festivalio / scenos menų erdvės „Baltoscandal festival“ / „Kanuti Gildi SAAL“ meno vadovas;
  81. Taija Rautio (Suomija) – Teatro festivalio „Tampere Theatre Festival“ meno vadovas;
  82. Mari-Liis Rebane (Estija) – Estijos muzikos dienų prodiuserė;
  83. Clement Ribes (Prancūzija) – Leidyklos „Gallimard/Scribes“ vadovas;
  84. Glyn Roberts (Australija) –  Festivalio „Castlemaine State Festival“ prodiuseris;
  85. Philipp Rosendahl (Vokietija) – Teatro „Staatstheater Cottbus“ meno vadovas;
  86. Hege Roel-Rousson (Prancūzija) – Leidyklos „Gaïa/Actes Sud“redaktorė;
  87. Anselmo Roveda (Ispanija) – Žurnalo „Andersen“ redaktorius;
  88. Julieta Aurora Britto Santos (Portugalija) – „M.A.R Mostra de Artes de Rua“ meno vadovė;
  89. Kai Uwe Schierz (Vokietija) – Erfurto meno muziejaus „Kunstmuseen Erfurt“ direktorius;
  90. Thomas Schirmboeck (Vokietija) – Leidyklos „Kehrer Verlag Heidelberg“ direktorius;
  91. Anna Marie Schluifelder (Vokietija) – Džiazo klubo „Jazzclub Unterfahrt“ meno programos vadovė;
  92. Lisa Schoemaker (Nyderlandai) – Europos muzikos konferencijos ir vitrinos festivalio „ESNS“ (Eurosonic Nooderslab) Groningene progamos sudarymo vadybininkė;
  93. Kamran Shahmardan (Suomija) – Teatro „Theatre of  Black & White“ meno vadovas;
  94. Kirsten Simno (Estija) – Estijos teatro agentūros vadovė;
  95. Christophe Slagmuylder (Austrija)–  Vienos festivalio savaitės „Wiener Festwochen“ direktorius;
  96. Nigel Slee (Jungtinė Karalystė) – „Jazz North“ bendraįkūrėjas, direktorius;
  97. Bernard Staudinger (Austrija) – Vienos meno festivalio „Wiener Festwochen“ dramaturgas;
  98. Maria Stępkowska (Lenkija) – Zbigniew Raszewski teatro instituto prodiuserė-programų vadovė;
  99. Michele Stoddart (Jungtinė Karalystė) – muzikos licencijavimo / sinchronizacijos agentūros „Stoddart Music“ Londone vadovė;
  100. Christoph Tannert (Vokietija) – Berlyno tarptautinio kultūros centro „Künstlerhaus Bethanien“ meno vadovas, kuratorius;
  1. Pierre Thys (Belgija) – Scenos meno teatro Briuselyje „Théâtre National Wallonie-Bruxelles“ vykdantysis ir meno vadovas;

102. Manueal Tricoteaux (Prancūzija) – Leidyklos „Actes Sud“ redaktorius;

103.Catherine Troiano (Jungtinė Karalystė) – Viktorijos ir Alberto muziejaus Londone Fotografijos kuratorė;

104.Valentina Valentini (Italija) – Nepriklausoma teatro ekspertė, Romos universiteto „sapienza Universita di roma“ profesorė;

105.Camille Vasseur (Prancūzija) – Leidyklos „La Partie“ redaktorė;

106.Francisco Javier Juanco Vazquez (Ispanija) –  Baskų krašto aukštosios muzikos mokyklos „Musikene“ Džiazo departamento vadovas;

107.Daniel Veldhoen (Vokietija) – Miuncheno teatro „Münchner Kammerspiele“ vykdandysis direktorius;

108.Anton Vidokle (JAV) – „e.flux.com“ meno platformos įkūrėjas, vadovas;

109.Jarmila Vlčkova (Slovakija) –  Festivalio „World Music Bratislava“ direktorė;

110.Jay Wegman (JAV) – Performatyvaus meno centro Niujorke „NYU Skirball“ direktorius;

111.Adva Weinstein (Izraelis) – Jeruzalės teatro festivalio „The Israel Festival“ meno programos vadybininkė;

112.Aneta Prasal-Wisniewska (Lenkija) – Sopoto valstybinės meno galerijos direktoriaus pavaduotoja, kuratorė;

113.Anna Wolek (Lenkija) – Teatro „Kuy-Pom Teatr Muzyczny“ meno vadovė;

114.Maria Xanthopoulidou (Graikija) – Teatro įstaigos „Kart Productions“ direktorė ir prodiuserė;

  1. Daina Zalane (Latvija) – Valmiermuižo etnomuzikos festivalio vadovė;

116.Małgorzata Taraszkiewicz-Zwolicka (Lenkija) – Gdansko nacionalinio muziejaus Fotografijos skyriaus kuratorė ir Gdansko fotografijos galerijos vadovė.