Vizitai 2016 m.

Dalyvių skaičius:

114

Dalyvių geografija:

Vokietija, Austrija, Italija, Lenkija, Švedija, Suomija, Ukraina, Jungtinė Karalystė, Vengrija, Rusija, Čekija, Prancūzija, JAV, Kinija, Kolumbija, Latvija, Estija

Kultūros sritys:

Muziejininkystė, literatūra, muzika, tarpdisciplininis menas, teatras, architektūra, dizainas, šokis, vaizduojamasis menas, kinas, fotografija

Programoje dalyvavę ekspertai:

  1. Tatjana Michaelis, „Carl Hanser Verlag“ atstovė
  2. Rainer Groothuis, „Corso im Verlagshaus Römerweg“ atstovas
  3. Sebastian Guggolz, „Guggolz Verlag“ įkūrėjas
  4. Manfred Willy Metzner, „Verlag das Wunderhorn GmbH“ redaktorius
  5. Andrea Doberenz, „Aufbau Verlag“ atstovė
  6. Viktor Kalinka, „Leipziger Literaturverlag“ vadovas
  7. Leonid Finberg, „Duch i litera“ atstovas
  8. Ksenija Matskevich, „Kalvaria“ atstovė
  9. Romana Romanyshyn, kūrybinės studijos „Agrafka“ atstovas
  10. Andriy Lesiv, kūrybinės studijos „Agrafka“ atstovas
  11. Uljana Tatukh, Lvovo leidėjų asociacijos atstovė
  12. Iryna Tsilyk, Lvovo leidėjų asociacijos atstovė
  13. Dmytro Kiričenko, „Bright Star Publishing“ atstovas
  14. Sylvia Mucke, žurnalo „Eselshor“ vyriausioji redaktorė
  15. Ulrike Eda Nickel, „Kulturkind“ festivalio vadovė
  16. Katrin Hoffmann, leidyklos „Coppenrath“ redaktorė
  17. Nina Horn, leidyklos „Aladin Verlag“ redaktorė
  18. Michael Stehle, leidyklos „Urachhaus“ redaktorius
  19. Helga Preugschat, leidyklos „Fischer Kinder“ redaktorė
  20. Sonja Matheson, leidyklos „Baobab“ vadovė
  21. Guo Qi, teatro prodiuserė
  22. Jakub Nowakowski, „Galicia Jewish museum“ direktorius
  23. Jan Tomasz Strug, „Galicia Jewish museum“ vicedirektorius
  24. Anita Santesson, „Jewish Community Center“ Stockholm vykdančioji direktorė
  25. Anne Kalmering, aktorė, prodiuserė
  26. Anna Cestelli, muzikos parko „Auditorium“ parodų skyriaus vadovė
  27. Nina Sauer, džiazo festivalių konsultantė
  28. Sebastian Schwenk, džiazo klubo „Grammatikoff“ direktorius, „Platzhirsch“ festivalio meno vadovas
  29. Martin Dickhoff, džiazo projektų koordinatorius, džiazo kritikas
  30. Rudiger Herzog, džiazo leidybos firmos „Herzog“ vadovas
  31. Wilfried Werner Harry Gehse, džiazo festivalių konsultantas
  32. Ralf Dombrovski, džiazo kritikas
  33. Jaroslaw Lubiak, „Centre for Contemporary Art Warsaw“ vicedirektorius
  34. Benedetta Carpi de Resmini, šiuolaikinio meno kuratorė
  35. Christoffer Svensson, aktorius, dramaturgijos tyrinėtojas
  36. Gian Marco Todesco, universiteto „Roma tre“ architektūros fakulteto kompiuterinės grafikos specialistas
  37. Simon Paris, „South London Gallery“ kuratorius
  38. Rebecca Shatwell, medijų menų festivalio „AV“ kuratorė
  39. Peter Taylor, „Berwick Film and Media Arts Festival“ kuratorius
  40. Rosalie Doubal, „London Institute of Contemporary Arts“ kuratorė
  41. Robert Mascher, „FISE – Studio of Young Hungarian Designers Association“ vadovas
  42. Hansjorg Maier Aichen, dizaino profesorius
  43. Daniella Koos, vengrų dizainerė
  44. Serge Serov, grafinio dizaino profesorius
  45. Peter Bankov, dizaino studijos „Design Depot“ įkūrėjas
  46. Kristina Šiškariova, „Gogolfest“ šokio programos koordinatorė, festivalio „Totem dance“ vadovė
  47. Viktor Ruban, choreografas, prodiuseris
  48. Ellie Beedham, šokio teatro „the Place“ prodiuserė
  49. Jessica Greer, šokio teatro „the Place“ prodiuserė
  50. Andy Eagle, menų centro „Chapter“ direktorius
  51. Bruno Lathuliere, Lievin miesto teatro atstovas
  52. Monica Regini, „Auditorium“ festivalių vadovė
  53. Danielle Gee, scenos menų festivalio „SummerStage“ prodiuserė
  54. Sara Coffey, „Vermont Performance Lab“ direktorė
  55. Vera Beate Lauf, „Galerie für Zeitgenössische Kunst Leipzig” kuratorė
  56. Cristina Dinello, parodų centro „AlbumArte“ vadovė
  57. Valentina Fiore, parodų centro „AlbumArte“ projektų koordinatorė
  58. Denis Mrejen, „Philharmonie de Paris” valdybos narys
  59. Christine Helfrich, „Musée de l’Armée – Les Invalides“ kultūros renginių departamento vadovė
  60. Jacqueline Frydman, menų centro „Passage de Retz“ vadovė
  61. Geraldine Banier, galerijos „Geraldine Banier“ savininkė
  62. Shuxin Zhang, CPAA teatrų tinklo atstovas
  63. Long Wang, CPAA teatrų tinklo atstovas
  64. Shuai Chen, CPAA teatrų tinklo atstovas
  65. Zhi Hao, CPAA teatrų tinklo atstovas
  66. Ma Ruixue, CPAA teatrų tinklo atstovas
  67. Yingdi Wang, CPAA teatrų tinklo atstovas
  68. Lihua Su, muzikos ekspertas
  69. Monika Koziol, šiuolaikinio meno muziejaus „MOCAK“ kuratorė
  70. Betina Fekser, šiuolaikinio meno muziejaus „MOCAK“ kuratorė
  71. Helena Szczepanska, meno centro „Laznia“ kuratorė
  72. Arkadiusz Sylwestrowicz, „Academy of Fine Arts Gdansk“ dėstytojas, tapytojas
  73. Ewa Dyszlewicz, žurnalo „SZUM“ žurnalistė, meno kritikė
  74. Mohammad Sarvo Zargar, fotografas
  75. David Roberts, „University College London“ architektūros dėstytojas
  76. Peter Lang, „Stockholm Royal Institute of Art“ architektūros profesorius
  77. Finn Williams, architektas
  78. Dagnija Smilga, „Venice Architecture Biennale“ Baltijos šalių paviljono kuratorė
  79. Johan Tali, „Venice Architecture Biennale“ Baltijos šalių paviljono kuratorė
  80. Susanne Meierhenrich, viešųjų ryšių ekspertė
  81. David Otaris dze Lordkipanidze, „Georgian national museum“ generalinis direktorius
  82. David Kajaia, Georgi Chitaia Open Air Museum of Etnography vadybininkas
  83. Emanuele Napolitano, menininkas
  84. Zaelia Bishop, menininkas
  85. Antonia Alampi, šiuolaikinio meno kuratorė, šiuolaikinės juvelyrikos dėstytoja
  86. Gabriel Michael Paletz, kino teoretikas
  87. Fred Kelemen, kino operatorius
  88. Ericka Florez Hidalgo, šiuolaikinio meno kuratorė
  89. Adam Ryan, muzikos festivalio „The Great Escape“ atstovas
  90. Katia Pasco, muzikos festivalio „Estragon“ atstovas
  91. Giampaolo Prezzillo, muzikos „Estragon“ atstovas
  92. Enrico Stefanelli, fotografijos festivalio „Photolux“ organizatorius
  93. Tuula Alajokki, fotografijos trienalės „Backlight“ kuratorė
  94. Ott Karulin, teatrologas, Estijos kultūros žurnalo „Sirp“ vyr. Redaktorius
  95. Andrew Haydon Chippindale, teatrologas
  96. Karolina Matuszewska, teatrologė
  97. Antonio Calbi, teatro „Argentina“ direktorius
  98. Silvia Cabasino, teatro „Argentina“ vicedirektorė
  99. Graziano Graziani, teatro žurnalistas
  100. Giuseppe Tierno, teatro festivalio „In altre parole“ meno vadovas
  101. Maurizia Settembri, scenos menų festivalio „Fabbrica Europa“ meno vadovė
  102. Valentina Valentini, teatrologė, universiteto „La Sapienza“ profesorė
  103. Anne Tchersky Gorbatchevsky, jaunųjų teatro kūrėjų festivalio „La porte bleu“ meno vadovė
  104. Patrick Penot, teatro festivalio „Sens interdit“ vadovas
  105. Gregory Rogez, „Conservatoire National Supérieur de Musique et de Danse de Paris“ teatro katedros vadovas
  106. Shira Vitali, scenos menų festivalio „Israel Festival“ programos sudarytoja
  107. Caterina Riva, šiuolaikinio meno kuratorė
  108. Annett Jaensch, šiuolaikinio šokio kritikė
  109. Gianluigi Mattietti, muzikos kritikas
  110. Ned McConell, galerijos „PUMP House“ kuratorius
  111. Barbara Rodriguez Munos, parodų centro „Wellcome Collection“ kuratorė
  112. Paul Stone, „Vane“ galerijos kuratorius
  113. George Vasey, kuratorius, rašytojas
  114. Alfio Agostini, žurnalo „Ballet2000“ atstovas