Vizitai 2017 m.

Dalyvių skaičius:

121

Dalyvių geografija:

Jungtinė Karalystė, Italija, Kinija, Sakartvelas, Ukraina, Vokietija, Gruzija, Rusija, Izraelis, Lenkija, Prancūzija, P. Korėja, Japonija

Kultūros sritys:

Muziejininkystė, literatūra, muzika, tarpdisciplininis menas, teatras, architektūra, dizainas, šokis, vaizduojamasis menas, kinas, fotografija

Programoje dalyvavę ekspertai:

  1. Giuseppe Ciorra, „MAXXI“ muziejaus architektūros skyriaus vadovas
  2. Poi Marr (Sabha Poi Kruse), „Glasgow International“ festivalio kuratorė
  3. Kasia Redzicz, „Tate Liverpool“ kuratorė
  4. Yang Ye, žurnalo  „World Architecture Magazine“ redaktorė, „Beijing design week“ organizatorė
  5. Beatrice Leanza, Azijos ir  šiuolaikinio Kinijos meno tyrėja, kuratorė, „Beijing design week“  organizatorė
  6. Jobava Gvantsa, „Georgian Publishers and Booksellers Association“ vicedirektorė
  7. Marine Tskhadaia, leidyklos „Book Pegasus“ vadovė
  8. Ganna Viunnyk, leidyklos VIVAT atstovė
  9. Dmytro Kyrychenko, leidyklos „Bright Star Publishing“ vadovas
  10. Oksana Zobro, Old Lion publishing house atstovė
  11. Benedetta Carpi de Resmini, kuratorė
  12. Thomas Irmer, teatro kritikas
  13. Olga Yurcina, „Kaliningrad Union of Photo Artists“ pirmininkė
  14. Elena Gromova, Kaliningrado nevaidybinio kino festivalio „Territorium Film“ meno vadovė
  15. David Wordsworth, muzikos kritikas
  16. Marina Davydova, žurnalo TEATR redaktorė, teatro festivalio „NET-festival“ meno vadovė
  17. Felix Hoffmann, fotografijos galerijos „C/O Berlin“ vyriausias kuratorius
  18. Evelyn Irene James, „Münchner Marionettentheater“ festivalio organizatorė
  19. Jong-Ho Lee, šokio festivalio „SIDance“ meno vadovas
  20. Graham Watts, šokio kritikas, žurnalistas
  21. Zannah Doyan (Susannah Doan), „Pavillion Dance South West“ vykdančioji direktorė
  22. Timothy Smithies, festivalio Carn to Cove“ projektų vadovas
  23. Ofra Idel, „Jerusalem International Dance Week“ meno vadovė
  24. Ido Feder, šokio rezidencijos „Tights Tel Aviv“ meno vadovas
  25. Moshe Shechter, šokio festivalio „Diver Festival“ direktorius ir meno vadovas
  26. Dirk Forster, šokio teatro „LOFT“ direktorius
  27. Matthias Weichelt, literatūrinio žurnalo „Sinn und Form“ vyr. redaktorius
  28. Thorsten Ahrend, leidyklos „Wallstein“ vyr. redaktorius
  29. Paul Ingendaay, „Frankfurter Allgemeine Zeitung“ Europos korespondentas
  30. Jenny Friederich Freksa, kultūros žurnalo „Kulturaustausch. Zeitschrift fur internationale Perspektiven“ vyr. redaktorė
  31. Claudia Sinnig, literatūros vertėja
  32. Antonella Fusco, „Istituto Centrale per la Grafika“ vadovė
  33. Stefania Miscetti, galerijos „Stefania Miscetti“ vadovė, kino programos „She Devil“ sudarytoja
  34. Robert Piaskowski, „Krakowskie Biuro Festiwalowe“ direktoriaus pavaduotojas
  35. Magda Kardasz, galerijos „Zacheta gallery“ kuratorė
  36. Francesca Bertolotti-Bailey, „Liverpool Biennial“ tarptautinių projektų ir projektų vykdymo vadovė
  37. Sinead McCarthy, „Liverpool Biennial“ kuratorė
  38. Janine Kotwica, iliustracijos ir grafikos menų specialistė, kuratorė
  39. Diana Kristin Marossek, „Street Art Berlin“ vadovė
  40. Andreas Schuttke, „Street Art Berlin“ kuratorius
  41. Jiong Yu, koncertinių turų agentūros „Shadowplay“ įkūrėjas
  42. Yang Song, „Mai Ai Cultural Communication“ direktorius
  43. Yi Zhang, „Mai Ai Cultural Communication“ vadybininkas
  44. Jinhai Weng, muzikos klubo „Lantern“ ir elektroninės muzikos festivalio „Intro“ įkūrėjas
  45. Bingbing Yang, „Mai Ai Cultural Communication“ užsienio ryšių skyriaus vadovas
  46. Jaymes Taylor Foster, architektūros portalo „ArchDaily“ Europos redaktorius
  47. Pietro Laureano, architektas ir urbanistas, UNESCO konsultantas
  48. Philipp Grefer, vienas iš kūrybinės agentūros ir leidybos studijos „FakeMusicMedia“ ir festivalio „NEU China“ įkūrėjų
  49. Detlef Diederichsen, „Haus der Kulturen der Welt Hamburg“ muzikos ir scenos meno vadovas
  50. Oliver James Carruthers, menų centro „Rich Mix“ meno vadovas
  51. Dietmar Lupfer, kultūros centro „Muffatwerk“ meno vadovas
  52. Eric de Fontenay, „MusicDishLLC“ įkūrėjas, užsienio muzikos atlikėjų gastrolių Kinijoje organizatorius
  53. Chen Xindong, galerijos „Xin Dong Chen Space for Contemporary Art“ įkūrėjas, meno kuratorius ir kolekcionierius
  54. Mathew Daniel, muzikos agentūros „NetEase Cloud Music“ prezidentas
  55. Warren Chien, festivalio MTA ir vaizdo klipų platformos „YEMA Live“ meno vadovas
  56. Emma Law, galerijos „Mwoods“ kuratorė
  57. Michael Xufu Huang, galerijos „Mwoods“ įkūrėjas, kolekcionierius, kuratorius
  58. Sophie Williamson, „Camden Arts Centre“ parodų kuratorė
  59. Jessica Vaughan, „Art on the Underground, TFL“ kuratorė
  60. Kim McAleese, rezidencijų centro „Grand Union“ kuratorė
  61. Juliette Desorgues, „Institute of Contemporary Arts (ICA)“ kuratorė
  62. Janneke de Vries, galerijos „GAK Bremen“ direktorė
  63. Nils Emmerich, „Kunsthalle Bielefeld“ kuratorius
  64. Daniel Muzyczuk, „Museum Sztuki w Łodzi“ direktoriaus pavaduotojas
  65. Paulina Kempisty, „Labirynt“ programų direktorė
  66. Jolanta Gromadzka, „Museum of Architecture in Wroclaw“ direktoriaus pavaduotoja
  67. Ehud Edelman, „Israeli Center for Digital Art“ kuratorius
  68. Leah Abir, galerijos „Raw Art“ kuratorė, žurnalo „Tohu“ redaktorė
  69. Ran Ilan Kasmy, meno rezidencijos „Herzlyia“ direktorius
  70. Bar Yeroushalmi, kuratorius, žurnalo „Tohu“ autorius
  71. Manuella Pacella, žurnalo „Nero“ autorė
  72. Teresa Macri, leidinio „Manifesto“ menų apžvalgininkė, kuratorė, rašytoja, kritikė
  73. Marta Silvi, leidinių „Artforum“, „Cura“ autorė
  74. Anna Cestelli, muzikos parko „Auditorium“ AuditoriumArte programos vadovė
  75. Olga Balashova, „National Art Museum of Ukraine“ direktoriaus pavaduotoja, „National Academy of fine Arts and Architecture“ lektorė, menotyrininkė
  76. Gerhard Wissner, festivalio „Kasseler DOKfest“ direktorius
  77. Izhak Giuli, scenos menų festivalio „Israel Festival“ meno vadovas
  78. Laura Caretti, teatro kritikė, festivalių konsultantė, teatro profesorė
  79. Roberto Bacci, festivalio „Fabbrica Europa“ teatro dalies meno vadovas
  80. Eleonora Bordonaro, „Auditorium“ centro teatro ir šokio skyriaus atstovė
  81. Antonio Calbi, Romos „Teatro di Roma“ sąjungos direktorius
  82. Lars Walburg, „Schauspiel Hannover“ vadovas
  83. Alexander Earle, „BEFestival“ prodiuseris
  84. Andrew Fletcher, „Warwick Arts Centre“ programų vadovas
  85. Agnes Troly, „Festival d‘Avignon“ meno vadovė
  86. Andrii Palatnyj, festivalio „Gogolfest“ teatro programos kuratorius
  87. Alessandra Santiesteban, teatro ekspertė
  88. Maurizia Settembri, festivalio „Fabbrica Europa“ šokio dalies meno vadovė
  89. Giedrė Bagdžiūnaitė, teatrologė, festivalio „Fabbrica Europa“ koordinatorė
  90. Regina Dyck, festivalio „Poetry on the Road“ direktorė
  91. Michal Wolinski, kuratorius, žurnalo „Piktogram“ redaktorius
  92. Hila Schneidermann, nepriklausoma kuratorė, „White City Center Tel Aviv“ bendradarbė
  93. Hanna Vasyk, „PinchukArtGallery“ programų vadovė
  94. Tatiana Kochubinska, „PinchukArtGallery“ kuratorė
  95. Peter Schulze, festivalio „Jazzahead!“ direktorius
  96. Reiner Michalke, džiazo ir šiuolaikinės muzikos centro „Stadgarten Köln“ programų direktorius
  97. Martyna Markowska, festivalio „Katowice JazzArt“ meno vadovė
  98. Martin Longley, žurnalistas, muzikos ekspertas
  99. Sonia Voss, nepriklausoma fotografijos ir šiuolaikinio meno kuratorė
  100. Byung Hoon Lee, „Seoul Performing Arts Festival“ meno vadovas, prodiuseris
  101. Stefan Ghez, TV kanalo „Arte“ atstovas
  102. Denis Gaubert, TV kanalo „Arte“ atstovas
  103. Julien Despres, TV kanalo „Arte“ žurnalistas
  104. Noam Gal, Izraelio „Israel Museum“ fotografijos skyriaus kuratorius
  105. Celina Lunsford, „Fotografie Forum Frankfurt“ meno vadovė
  106. Daniele Capra, nepriklausomas kuratorius, žurnalistas
  107. Federica la Paglia, nepriklausoma kuratorė, meno kritikė
  108. Paolo di Pasquale, architektas, kultūros žurnalistas
  109. Chaim Dov Lenz, festivalio „Red Sea Jazz Festival“ meno vadovas
  110. Jorg Friedemann Dressler, festivalio „Die Jazztage Görlitz“ organizatorius
  111. Huang (Adam) Young, festivalio „Nine Gates Jazz“ meno vadovas
  112. Teng Fei, festivalių „OCT-LOFT Jazz“ ir „Tommorow Festival“ kuratorius, muzikinės organizacijos „B10 Live“ direktorius, organizacijos „Old  Heaven Culture Communication Co. Ltd“ įkūrėjas
  113. Li (Anla Lee) Tonghui, muzikinės organizacijos „B10 Live“, festivalių „OCT-LOFT Jazz“ ir „Tommorow Festival“ programų sudarytoja
  114. Mikyung Lee, festivalio „Jazz in Daegu“ steigėja, direktorė, muzikos prodiusavimo agentūros „Artkiki“ įkūrėja, direktorė
  115. Seungyeon (Marie) Oh, „Jarasum Jazz Festival“ programos sudarytoja
  116. Bettina Ehrlich, teatro „Schaubühne“ dramaturgė
  117. Irene Aristizabal, „Nothingham Centre of Contemporary Arts“ parodų vadovė, kuratorė
  118. Frances Stacey, „Collective Gallery“ (Edinburge) kuratorė
  119. Emily Butler, „Whitechapel gallery“ kuratorė
  120. Keiko Kawashima, „GALERYGALLERY/KICTAC“ savininkė, kuratorė, dėstytoja