Vizitai 2019 m.

Dalyvių skaičius:

132

Dalyvių geografija:

Vokietija, Švedija, Estija, Latvija, Ukraina, Sakartvelas, Rusija, Prancūzija, Rumunija, Pietų Korėja, Nyderlandai, Belgija, Lenkija, Jungtinė Karalystė, Italija, Izraelis, Kinija, Honkongas, Austrija, Serbija, Slovėnija

Kultūros sritys:

Teatras, leidyba, literatūra, muziejininkystė, muzika, šokis, tarpdisciplininis menas, vaizduojamasis menas, dizainas

Programoje dalyvavę ekspertai:

  1. Yang You, Pekino UCCA meno centro direktoriaus pavaduotojas (Kinija)
  2. Jean-Michel Cheng, galerijos „Xindong Chen Art Space for Contemporary Art“ įkūrėjas, kuratorius, kolekcionierius (Kinija)
  3. Zhongwang Fu, Hubei dailės muziejaus direktorius, Hubei tarptautinio skulptūrų simpoziumo organizatorius, skulptorius (Kinija)
  4. Chao Yang, Xian dailės muziejaus direktorius (Kinija)
  5. Paola Tognon, Livorno m. muziejaus vadovė, Contemporary Locus įkūrėja, direktorė, prezidentė (Italija)
  6. Elisa Bernardoni, asociacijos „Contemporary Locus“ projektų vadovė, prezidentės pavaduotoja (Italija)
  7. Olga Polyanskaja, valstybinės Tretjakovo galerijos lietuviškos kolekcijos dalies saugotoja (Rusija)
  8. Yair Vardi, Suzanne Dellal šokio ir teatro centro vadovas (Izraelis)
  9. Dominique Panchevre, Normandijos literatūros agentūros „Normandie Livre&Lecture“ direktorius (Prancūzija)
  10. Severine Garnier, Normandijos literatūros agentūros „Normandie Livre&Lecture“ direktoriaus pavaduotoja (Prancūzija)
  11. Agnieszka Wojciechowska, Liublino kultūros institucijos „Warsztaty kultury“ muzikos festivalio „Wschód Kultury – Inne Brzmienia“ programos direktorė (Lenkija)
  12. Rafal Chwala, Lenkijos muzikos festivalio „Wschód Kultury – Inne Brzmienia“ kuratorius (Lenkija)
  13. Gilles Ledure, Briuselio kultūros centro „Flagey“ direktorius (Belgija)
  14. Alistair Robinson, šiuolaikinio meno galerijos „Northern Gallery for Contemporary Art“ direktorius, kuratorius (Jungtinė Karalystė)
  15. Monika Chojnacka, Hopster TV animacijos ir vaizdo / kompiuterinių žaidimų turinio vaikams kūrybos vadovė (Jungtinė Karalystė)
  16. Li Ming, Kinijos centro „Šanchajaus tarptautinis menų festivalis“ vice prezidentas (Kinija)
  17. Jie Ruan, Kinijos centro „Šanchajaus tarptautinis menų festivalis“ Spektaklių ir parodų departamento direktorius (Kinija)
  18. Wei Chen, Kinijos centro „Šanchajaus tarptautinis menų festivalis“ Meno edukacijų departamento projektų vadybininkė (Kinija)
  19. Yi Lui, Šanchajaus kultūrinių mainų agentūros vykdomasis direktorius (Kinija)
  20. Wei Nie, Šanchajaus kultūrinio vystymo fondo direktorius (Kinija)
  21. Cathy Boyce, Kardifo meno centro „Chapter Arts Centre“ kūrybinė prodiuserė (Jungtinė Karalystė)
  22. John Chantler, eksperimentinės muzikos festivalio Stokholme „Edition“ prodiuseris, kuratorius (Švedija)
  23. Liubov Morozova, muzikos festivalio „Bouquet Kyiv Stage“ meno vadovė, radijo ir televizijos autorinių muzikos programų laidų vedėja, Kijevo knygų arsenalo muzikos programos sudarytoja, „Kyiv Fantastic Orchestra“ meno vadovė (Ukraina)
  24. Elena Tupyseva, šiuolaikinio šokio trupės „Balet Moskva“ direktorė (Rusija)
  25. Philippa Staffas, Stokholmo kultūros festivalio meno vadovė (Švedija)
  26. Sing Yuen Willy Tsao, Pekino tarptautinio šokio festivalio „Beijing Dance/LDTX“, Honkongo šiuolaikinio šokio festivalio, Honkongo šiuolaikinio šokio trupės įkūrėjas, meno vadovas (Kinija)
  27. Anna Woon Mei Cheng, kultūros centro Honkonge „West Kowloon Cultural District Authority“ šiuolaikinio šokio prodiuserė (Kinija)
  28. Christian Watty, tarptautinės šokio mugės, šokio profesionalus vienijančio tinklo „Tanzmesse NRW“ patarėjas (Vokietija)
  29. Andrea K. Schlehwein, šiuolaikinio šokio platformos „Netzwerk AKS. Platform for Contemporary Dance + Art“ meno vadovė (Austrija)
  30. Anastasiia Liubchenko, organizacijos „Mime Wave“ Amsterdame programų vadovė ir Mimų festivalio „Mime Wave Festival“ Kijeve meno vadovė (Ukraina / Nyderlandai)
  31. Tency Hyung-Jung Lee, meno centro „LG Arts Center“ programų ir rinkodaros vadovė (P. Korėja)
  32. Lin Shen, festivalių Pekine, Vužene, Shengzhou kuratorius, patarėjas, Kinijos teatro akademijos „The Central Academy of Drama“ Teatro katedros profesorius, dramaturgas (Kinija)
  33. Qianwu Yang, Pekino teatro asociacijos vice pirmininkas (Kinija)
  34. Antonia Leitgeb, Heidelbergo teatro festivalio „Heidelberger Stückemarkt 2020“ gamybos vadovė (Vokietija)
  35. Alexandr Fedorenko, Kaliningrado regioninio dramos teatro vykdomasis prodiuseris (Rusija)
  36. Heinrich Carstens, šiuolaikinio meno mugės „Positions Berlin, Munich, Basel“ direktorius (Vokietija)
  37. Eric Schlosser, šiuolaikinio meno mugės „Art Tbilisi“ meno vadovas (Sakartvelas)
  38. Johanna Chromik, šiuolaikinio meno mugės „Viennacontemporary“ meno vadovė (Austrija)
  39. Valentina Pokladova, regioninio istorijos ir meno muziejaus Menų skyriaus vadovė (Rusija) /
  40. Trofim Popov, nacionalinio šiuolaikinio meno centro Baltijos šalių skyriaus meno vadovo pavaduotojas (Rusija)
  41. Angels Miralda Tena, Latvijos šiuolaikinio meno centro „Survival Kit“ kuratorė (Latvija)
  42. Valentin Dyakonov, Maskvos šiuolaikinio meno muziejaus „Garage“ kuratorius (Rusija)
  43. Stephanie Weber, Lenbachhaus muziejaus kuratorė (Vokietija)
  44. Stefanie Böttcher, Kunsthalle Mainz direktorė (Vokietija)
  45. Kelly Taxter, Niujorko žydų muziejaus kuratorė (Jungtinės Amerikos Valstijos)
  46. Mariela Nagle, Mundo Azul Berlin / Vaikų literatūros specialistė, svarbiausios vaikų knygų mugės Bolonijoje apdovanojimų komisijos narė, vaikų knygų leidėjų konsultantė ir Frankfurto knygų mugės tarptautinės programos „Frankfurt Kids“ kuratorė (Vokietija)
  47. Francesco Urbano, italų šiuolaikinio meno platformos „Internet Saga“ kuratorių duetas (Italija)
  48. Francesco Ragazzi, italų šiuolaikinio meno platformos „Internet Saga“ kuratorių duetas (Italija)
  49. Sunjung Kim, Gwangju bienalės prezidentė, kuratorė (P. Korėja)
  50. Haeju Kim, Art Sonje centro kuratorė (P. Korėja)
  51. Keun-Hye LIM, Korėjos nacionalinio šiuolaikinio meno muziejaus kuratorė (P. Korėja)
  52. Jongyoung LIM, Gwangju meno muziejaus kuratorius (P. Korėja)
  53. Liam Murtaugh, organizacijos „Syndicate“ direktorius (Jungtinės Amerikos Valstijos)
  54. Karsten Wales Lund, organizacijos „The Renaissance Society“ kuratorius (Jungtinės Amerikos Valstijos)
  55. Yulia Burdun, šiuolaikinio meno centro Baltijos skyriaus „Baltic Branch of the National Centre for Contemporary arts – ROSIZO“, Kaliningrade direktoriaus pavaduotoja (Rusija)
  56. Dariusz Kacprzak, nacionalinio meno muziejaus Ščecine vyr.kuratorius, direktoriaus pavaduotojas mokslo klausimais (Lenkija)
  57. Paweł Śpiewak, Žydų istorijos instituto Varšuvoje direktorius (Lenkija)
  58. Anna Dunczyk-Szulc, Žydų istorijos instituto Varšuvoje direktoriaus pavaduotoja, parodų kuratorė, instituto pastovios meno ekspozicijos bendraautorė (Lenkija)
  59. Alfredo Cramerrotti, galerijos „MOSTYN“ Landudne direktorius (Jungtinė Karalystė)
  60. Louise O’Kelly, tarptautinio performansų meno festivalio „Block Universe“ įkūrėja, kuratorė (Jungtinė Karalystė)
  61. Doron Rabina, Tel Avivo meno muziejaus vyr. kuratorius (Izraelis)
  62. Drorit Gur-Arie, šiuolaikinio meno muziejaus „Petach Tikva Museum of Art“ direktorė ir vyr. kuratorė (Izraelis)
  63. Lior Zalmanson, Print Screen festivalio direktorius (Izraelis)
  64. Charlotte Lowrey, Filadelfijos meno muziejaus kuratorė (Jungtinės Amerikos Valstijos)
  65. Marina McDougal, Filadelfijos meno asociacijos ir menų universiteto „Philadelphia Art Alliance at the University of the Arts“ kuratorė (Jungtinės Amerikos Valstijos)
  66. Katerina Čiujeva, Varvaros ir Bogdano Chanenko muziejaus direktorė (Ukraina)
  67. Tetyana Sosnovska, Ukrainos istorijos muziejaus direktorė (Ukraina)
  68. Kathleen Soriano, nepriklausoma kuratorė (Jungtinė Karalystė)
  69. Klas Jonas Ellerström, Leidyklos „Ellerström“ vadovas, vertėjas, žurnalo „Lyrikvännen” redaktorius (Švedija)
  70. Asaf Ben David, Muzikos festivalio „IndDnegev“ įkūrėjas ir meno vadovas (Izraelis)
  71. Simon Strauss, Muzikos festivalio „Pop Festival“ konferencijų vadovas (Vokietija)
  72. Maja Starčevič, Festivalio „Exit Festival / AAA production“ koncertų organizatorė, programos vadovė (Serbija)
  73. Aino-Maria Paasivirta, Agentūros „Fullsteam Agency / Provinssi Festival“ koncertų organizatorė, programos vadovė (Suomija)
  74. Tom Kuehnel, Teatro festivalio „Brecht Festival Augsburg“ direktorius (Vokietija)
  75. Anneli Saro, Tartu universiteto profesorė (Estija)
  76. Lauma Bartkevica, Latvijos teatro asociacijos narė (Latvija)
  77. Normunds Abots, Teatro kritikas (Latvija)
  78. Zane Kreicberga, Naujo Latvijos teatro instituto įkūrėja, tyrėja (Latvija)
  79. Maija Pavlova, Gertrūdos gatvės teatro prodiuserė (Latvija)
  80. Heidi-Liis Toome, Estijos teatro sąjungos narė, tyrėja, kritikė, Tartu universiteto dėstytoja (Estija)
  81. Liisi Aibel, Estijos teatro asociacijos narė, tarptautinių ryšių koordinatorė (Estija)
  82. Lennart Peep, Teatro „Must Kast“ direktorė (Estija)
  83. Jim Ashilevi, Teatro „Von Krahl“ prodiuseris (Estija)
  84. Laur Kaunissaare, dramaturgė (Estija)
  85. Mundel Barbara, Miuncheno teatro „Kammerspiele“ direktorė (Vokietija)
  86. Juergen Poppig, Heidelbergo teatro vyr. dramaturgas (Vokietija)
  87. Luisa Hedo Martinez, teatro festivalio „Homo Novus Festival“ direktorė (Ispanija)
  88. Li Xi, asociacijos „China Arts Entertainment Group“ Kultūros skyriaus projektų vadovė (Kinija)
  89. Fan Jing, asociacijos „China Arts Entertainment Group“, generalinio direktoriaus pavaduotoja (Kinija)
  90. Pascal Keiser, Avinjono teatro festivalio Teatro ir parodų erdvės „La Manufacture“ prezidentas (Prancūzija)
  91. Marina Davydova, Naujojo Europos teatro festivalio „NET-festival“ meno vadovė, teatro kritikė, prodiuserė (Rusija)
  92. Brigitta Perssom, nacionalinio Švedijos teatro „Riksteatern“ prodiuserė (Švedija)
  93. Eva Maria Dahlin, nacionalinio Švedijos teatro „Riksteatern“ dramaturgė (Švedija)
  94. Asa Lindholm, Stokholmo miesto teatro dramaturgė (Švedija)
  95. Fredrika Rembe, Stokholmo miesto teatro prodiuserė (Švedija)
  96. Mojca Jug, festivalio „Mladi levi“ meno vadovė (Slovėnija)
  97. David Evans, nacionalinio Velso teatro prodiuseris (Jungtinė Karalystė)
  98. Victoria Korshunova, Maskvos šiuolaikinės muzikos ansamblio meno vadovė, direktorė (Rusija)
  99. JuhaMatti Kaupinnen, festivalių „Tampere Jazz Happening“, „Tampere Vocal Music“, Tampere bienalės meno vadovas, įkūrėjas, muzikos prodiuseris (Suomija)
  100. Voicu Radescu, džiazo klubo „Green Hours Club“ vykdomasis direktorius, įkūrėjas (Rumunija)
  101. Jon Omar Arnason, Reikjaviko džiazo festivalio vadovas (Islandija)
  102. Mark Christman, organizacijos „Ars Nova Workshop“ vykdomasis ir meno vadovas (Jungtinės Amerikos Valstijos)
  103. Anna Marie Schluifelder, Miuncheno džiazo klubo „Jazz Club Unteahrt“ direktorė (Vokietija)
  104. Alfred Vogel, džiazo festivalio „Bezau Beatz“ meno vadovas (Austrija)
  105. Olena Zazulia, festivalio „Odessa Classics“ direktorė (Ukraina)
  106. Oleg Botvinov, festivalio „Odessa Classics“ meno vadovas (Ukraina)
  107. Emma Dean, šiuolaikinio meno centro „Baltic Centre for Contemporary Art“ kuratorė (Jungtinė Karalystė)
  108. Catherine Hemelryk, šiuolaikinio meno centro „CCA Derry Londonderry“ direktorė (Š. Airija)
  109. Katie Simpson, meno erdvės Londone „Jupiter Woods“ kuratorė (Jungtinė Karalystė)
  110. Mirav Katri, šiuolaikinio meno fondo „Outset Israel“, meno rezidencijos „Outset Bialik Residency“ direktorė (Izraelis)
  111. Nitzan Wolanski, šiuolaikinio meno fondo „Outset Israel“, meno rezidencijos „Outset Balik Residency“ vystymo vadovė (Izraelis)
  112. Claire Migraine, rezidencijos „ACROSS“ programos „Thank you for coming“, Nicoje kuratorė (Prancūzija)
  113. Clelia Coussonet, nepriklausoma kuratorė, meno redaktorė, rašytoja (Prancūzija)
  114. Madeleine Mathe, šiuolaikinio meno centro „Chanot“ Klamarte direktorė ir kuratorė (Prancūzija)
  115. Loic le Gall, šiuolaikinio meno centro „CAC Passerelle“ Breste direktorius ir kuratorius (Prancūzija)
  116. Melanie Alves de Sousa, Paryžiaus „Cartier“ šiuolaikinio meno fondo, tarpdisciplininio meno programos „Soirées nomades“ meno vadovė ir kuratorė (Prancūzija)
  117. Anne Laure Belloc, festivalio „Printemps de Septembre“ Tulūzoje programų vadovė, kuratorė (Prancūzija)
  118. Caroline Ferreira, Pompidu centro, tarpdisciplininio festivalio „Move“ meno vadovė, kuratorė (Prancūzija)
  119. Giulio Verago, vizualiųjų menų rezidencijos, šiuolaikinio meno archyvo „Viafarini“ kuratorius (Italija)
  120. Patrizia Brusarosco, vizualiųjų menų rezidencijos, šiuolaikinio meno archyvo „Viafarini“ direktorė (Italija)
  121. Angelika Nollert, dizaino muziejaus „Die Neue Sammlung“ vadovė (Vokietija)
  122. Joseph Strasser, dizaino muziejaus „Die Neue Sammlung“ vadovė (Vokietija)
  123. Agata Adamowicz, Ščecino filharmonijos kultūros renginių vyr. projektų vadovė (Lenkija)
  124. Zuzanna Waligorska, Ščecino filharmonijos parodų kuratorė (Lenkija)
  125. Carmit Sapir Weitz, Maariv kultūros žurnalistė (Izraelis)
  126. Olena Kashuba-Volvach, nacionalinio Ukrainos dailės muziejaus tyrimų skyriaus vedėja (Ukraina)
  127. Yulia Lytvynets, nacionalinio Ukrainos dailės muziejaus vadovė (Ukraina)
  128. Janika Gelinek, Berlyno literatūros namų atstovė (Vokietija)
  129. Cornelia Zetzsche, Bayern radijo literatūros laidų kūrėja (Vokietija)
  130. Claudia Sinnig, vertėja į vokiečių kalbą (Vokietija)
  131. Jürgen Kuttner, festivalio Brechtfest Augsburge vienas iš vadovų (Vokietija)
  132. Isabel Kupski, Fisher Verlag leidyklos atstovė (Vokietija)