Vizitai 2015 m.

Dalyvių skaičius:

74

Dalyvių geografija:

Jungtinė Karalystė, Rusija, Lenkija, Austrija, Švedija, Suomija, Ukraina, Meksika, Italija, Prancūzija, Vokietija, Nyderlandai, Kinija, Japonija, Brazilija.

Kultūros sritys:

Tarpdisciplininis menas, šiuolaikinė tekstilė, teatras, fotografija, šiuolaikinė dailė, grafika, dizainas, vaizduojamieji menai, kinas, literatūra, muzika, šiuolaikinis šokis

 

Programoje dalyvavę ekspertai:

  1. Jonathan Davidson, „Writing West Midlands“ vykdantysis direktorius
  2. Jane Commane, „Nine Arches Press“ redaktorė
  3. Jonathan Morley, „Writers’ Centre Norwich“ programų direktorius
  4. Jo Dingley, „Canongate Books“ vyresnioji redaktorė
  5. Caroline Clarke, „Canongate Books“ autorių teisių vadybininkė
  6. Stefan Tobler, vertėjas, leidyklos „And other stories“ įkūrėjas
  7. Christopher MacLehose, „MacLehose Press“ įkūrėjas
  8. Dylan Calder, „Pop-up projects“ direktorius
  9. Daniel Hahn, rašytojas, redaktorius ir vertėjas, autorių asociacijos vadovas, literatūros ir skaitymo skatinimo organizacijų valdybų narys
  10. Tara Tobler, „Publishing Perspective“ žurnalistė
  11. Jenny Niven, „Creative Scotland“ literatūros, leidybos ir kalbų projektų vadovė
  12. Hella Reese, „dtv“ redaktorė
  13. Herbert Ohrlinger, leidyklos „Paul Zsolnay Verlag“ atstovas
  14. Regina Kamerer, leidyklos „Luchterhand – Random House“ atstovė
  15. Jörg Becken, leidyklos „KLAK Verlag“ atstovas
  16. Roman Pliske, leidyklos „Mitteldeutscher Verlag GmbH“ atstovas
  17. Hans Jürgen Balmes, leidyklos „S. Fischer Verlag“ atstovas
  18. Thomas Sparr, leidyklos „Suhrkamp Verlag“ atstovas
  19. Nikola Medenwald, leidyklos „Wallstein Verlag“ atstovė
  20. Erika Hornbogner, leidyklos „Wieser Verlag“ atstovė
  21. Samantha Clark, leidyklos „Comma Press“ verstinės literatūros redaktorė
  22. Gillian Griffiths, leidyklos „Parthian Books“ vadovas
  23. Meike Ziervogel, leidyklos „Pereine Press“ vadovė
  24. Mitchell Scott Albert, „Garnet Publishing/Periscope“ leidėjas ir vykdantysis redaktorius
  25. Simon Gaeme Smith, leidyklos „Peter Oven“ vertimų agentas
  26. Anne Isabel Cowley Meadows, leidyklos „Granta and Portobello Books“ vykdančioji redaktorė
  27. Allan George Cameron, leidyklos „Vagabond Voices“ vadovas
  28. David Lopez del Amo, literatūros agentas
  29. Alexandra Büchler, „Literature Across Frontier“ vadovė
  30. Neil Astley, leidyklos „Bloodaxe” įkūrėjas ir vertėjas
  31. Jennifer Harris, „Whitworth gallery” viceredaktorė, kuratorė
  32. Lewis Biggs, 2017 m. „Folkestone Triennial“ kuratorius, ilgametis „Tate Liverpool“ direktorius, vienas iš „Liverpool Biennial“ steigėjų, jos meno vadovas ir direktorius
  33. Aleksey Kiselev, teatrologas
  34. Rosza Zita Farkas, galerijos „Arcadia Missa” kuratorė, rašytoja
  35. Wojciech Nowicki, fotografijos kuratorius
  36. Peter Rieder, grafikas
  37. Stefan Nilsson, dizaino ekspertas, galerijos „Designgalleriet” įkūrėjas, vadovas
  38. Robin Edman, Švedijos industrinio dizaino fondo direktorius, Europos dizaino asociacijos biuro prezidentas, „Red Dot“ komisijos narys
  39. Kristina Noor-Illander, „Design Forum Finland“ tarptautinių ryšių specialistė
  40. Ewa Kumlin, „Svensk form“ direktorė, žurnalo „Form“ redaktorė
  41. Viktoria Thornton, festivalio „Open City“ įkūrėja ir vadovė
  42. Larisa Artiugina, kino kūrėja
  43. Oleksandra Chuprina, kino kūrėja
  44. Ihor Ivanko, kino kūrėjas
  45. Agnes Troly, „Avignon Festival“ meno vadovė
  46. Jean Pierre Thibaudat Jatteau, „Passage“ festivalio programos sudarytojas, teatro kritikas
  47. Serge Henri Noyelle, „Theatre NoNo“ direktorius
  48. Nathalie Conio Thauvin, menų agentūros vadovė, teatrologė
  49. Lukasz Drewniak, teatro kritikas, „TVP Kultura“ teatro redakcijos vadovas
  50. Liutauras Pšibilskis, kuratorius
  51. Thomas Wohlfahrt, „Poesiefestival Berlin“ direktorius
  52. Gianluigi Mattietti, šiuolaikinės muzikos kritikas
  53. Lai Huihui, „Penghao“ teatro meno vadovė, „Nanluoguxiang“ teatrų festivalio programos sudarytoja
  54. Yewen Laubinger, teatro „A.S.K. Art Space for Kids“ direktorė
  55. Viktor Ruban, šokio ekspertas, choreografas
  56. Pasqual Jordan, „Werkstattgalerie“ vadovas
  57. Kostyantyn Doroshenko, šiuolaikinio meno kuratorius ir menotyrininkas, meno žurnalistas, „Klinika Doroshenko, Grishenko” direktorius, autorinės kultūros radijo laidos „Kult Doroshenko” vedėjas
  58. Pavel Luzhetskyi, kuratorius, žurnalo „Sho“ kultūros žurnalistas
  59. Monika Koziol, MOCAK šiuolaikinio meno muziejaus ekspertė, kuratorė, muziejaus kolekcijos rinkinių sudarytoja
  60. Christopher Yeske-Sharp, kuratorius, rašytojas
  61. Aneta Rostkowska, galerijos „Bunkier Sztuki“ kuratorė
  62. Magdalena Ziolkowska, galerijos „Bunkier Sztuki“ kuratorės
  63. Mariana Garin, „Kalmar“ muziejaus šiuolaikinio meno kuratorė
  64. Luca Lo Pinto, nepriklausomas kuratorius, „Kunsthalle Wien“ komandos narys, vienas iš žurnalo „Nero“ įkūrėjų, jo redaktorius
  65. Francis Mckee, „Centre for Contemporary Arts Glasgow“ direktorius
  66. Sarah Perks, meno centro „Home” meno vadovė, „Metropolitan university“ profesorė, kuratorė ir prodiuserė, performanso meno specialistė
  67. Maxine Kopsa, „Kunstverein“ įkūrėja ir direktorė, žurnalo „Metropoli M“ redaktorė
  68. Lucia Pietroiusti, „The Serpentines Galleries“ kuratorė
  69. Claude Adjl, „The Serpentines Galleries“ kuratorė
  70. Poppy Bowers, „Whitechapel Gallery“ kuratorė
  71. Alessandro Vincentelli, „BALTIC Centre for Contemporary Art“ kuratorius
  72. Benedetta Carpi de Resmini, kuratorė
  73. Auymi Hara, kuratorė, rašytoja
  74. Marcio Harum, „Centro Cultural São Paulo – CCSP“ vizualiųjų menų kuratorius, nepriklausomos meno erdvės São Luís, Maranhão, Brazilijoje įkūrėjas