Vizitai 2018 m.

Dalyvių skaičius:

118

Dalyvių geografija:

Vokietija, Švedija, Norvegija, Estija, Latvija, Ukraina, Sakartvelas, Rusija, Prancūzija, Rumunija, Armėnija, Pietų Korėja, Nyderlandai, Belgija, Lenkija, Kroatija, Jungtinė Karalystė, Italija, Izraelis, Kinija, Kanada, Butanas.

Kultūros sritys:

Architektūra, dizainas, leidyba, literatūra, muziejininkystė, muzika, šokis, tarpdisciplininis menas, vaizduojamasis menas, šokis

Programoje dalyvavę ekspertai:

  1. Jaume Nieto Palazon, teatro prodiuseris
  2. Jadwiga Grabowska, „ Kroki International Contemporary Dance Festival“ meno vadovė
  3. Jutta Maria Staerk, „Westfind festival“ prodiuserė
  4. Christiane Müller-Rosen, „Westfind festival“ prodiuserė
  5. Claudio Libero Pisano, performatyvaus meno ekspertas
  6. Denis Korneevskij, „Yelltsin center Yekaterinburg“ direktorius
  7. Ilja Shipilovskikh, „Yelltsin center Yekaterinburg“ kuratorius
  8. Natalija Shumilova, Zelenogradsko bibliotekos karštotyros skyriaus vedėja
  9. Arielle Shira Bier, kuratorė, meno kritikė, rašytoja
  10. Rafal Lukasz Chwala, Liublino kultūros institucijos „Warsztaty Kultury“ ir muzikos, literatūros, vizualiųjų menų festivalio „Wschod Kultury – Inne Brzmienia“ projektų kuratorius, literatūros programos „Book lt“ vedėjas
  11. Agnieszka Wojciechowska, Liublino kultūros institucijos „Warsztaty Kultury“ ir muzikos, literatūros, vizualiųjų menų festivalio „Wschod Kultury – Inne Brzmienia“ direktorė
  12. Anna Cestelli Guidi, Romos muzikos parko „Auditorium“ AuditoriumArte programos vadovė
  13. Bengt Styrbjorn Gustafsson, Leidyklos „Tranan“ atstovas
  14. Dorota Ewa Monkiewicz, Lodzės meno muziejaus „Muzeum Sztuki“ kuratorė
  15. Giulia di Giovanni, žurnalistė
  16. Leonardo Valentino Coen, žurnalistė
  17. Simona Orlando, žurnalistė
  18. Andrea Pipino, žurnalistė
  19. Eliana di Caro, žurnalistė
  20. Gianfranco Capitta, teatro kritikas
  21. Roberto Canziani, teatro kritikas
  22. Laura Martellini, kultūros žurnalistė
  23. Anna Maria Speroni, kultūros žurnalistė
  24. Claudia Colasanti, kultūros žurnalistė
  25. Silvia Federici, kultūros žurnalistė
  26. Raluca Gabriela Radulescu, teatro festivalio „Fest (in) on Boulevard theatre festival / Radio Romania“ kuratorė, teatro žurnalistė, tarptautinio Sibiu teatro festivalio Rumunijoje direktoriaus pavaduotoja
  27. Tshering Uden Penjor, „National Textile Museum Bhutan“ vyr . kuratorė
  28. Anna Puslecka, Katovicų mugės savaitės „KTW Fashion Week“ bendraorganizatorė, mados dizaino ekspertė
  29. Rafal Wzszynski, Meno inkubatoriaus „Fundacja Giesche“ ir „KTW Fashion Week“ direktorius
  30. Izhac Giuli, „Israel Festival“ vadovas
  31. Valerio delBaglivo, laisvai samdomas kuratorius
  32. Eric Lacascade, „Théâtre national de Bretagne“, Normandijos dramos centro „Campagnie Lacascade“ direktorius, režisierius
  33. Martin Lorente, „Campagnie Lacascade“ administratorius, režisieriaus asistentas
  34. Valentina Valentini, teatro kritikė
  35. Chiara Pirri, teatro kritikė
  36. Laivina Gundega, tarptautinio šiuolaikinio teatro festivalio „Homo novus“ direktorė
  37. Jiadai Huang, „Shanghai Dramatic Arts Center“ direktorė“ ir „ACT Shanghai Int’l Theatre Festival“ meno programos vadovė
  38. Roman Zbych Pawlowski, Varšuvos teatro „Teatr Rozmaitosci“ meno programos vadovas
  39. Marion Ilona Tiedtke, „Schauspiel Frankfurt“ vyr. dramaturgė
  40. Marina Davydova, Naujojo Europos teatro festivalio „NET-festival“ meno vadovė, teatro kritikė, prodiuserė
  41. Elena Kovalskaja, „Meyerhold Theatre Center“ meno vadovė
  42. Anna Krasnolobodceva, „Russian Institute of Theater Arts (GITIS) “, HSE ART&DESIGN SCHOOL dėstytoja
  43. Roman Dolzhanskiy, Rusijos teatro „Theatre of Nations“ ir festivalio „Territoria Festival“ meno vadovo pavaduotojas
  44. Claudia Helga Loffelholz, „LaRete Art Projects“ ir „Fondazione Fotografia Modena“ steigėja, kuratorė
  45. Sylvie Fortin, laisvai samdoma kuratorė
  46. Nuno Sacramento, Škotijos šiuolaikinio meno centro „Peacock Visual Arts“ direktorius
  47. Thale Fastvold Thorbjoernsen, kuratorius
  48. Almeida Pees, „Theater Freiburg“ šokio departamento vadovė, kuratorė
  49. Dalit Haramaty Ben David, šokio ekspertas
  50. Gustavo Alejandro Fijalkow, šokio ekspertas
  51. Keyna Jayne Paul, „Hull Dance“ meno vadovė
  52. Nina Hümpel-Borchert, Miuncheno šokio festivalio „DANCE Festival Munich“ meno vadovė
  53. Pierre Thys, „Theatre de Liege“ tarptautinių ryšių direktorius
  54. Joel Riff, Rezidencijos „MolySabata“ kuratorius, meno apžvalgininkas, kuratorius
  55. Elena Tzotzi, Malmės „Signal“ galerijos kuratorė
  56. Andreas Nilsson, „Moderna Museet Malmö“ kuratorius
  57. Iris Muller Westermann, „Moderna Museet Malmö“ direktorė
  58. Eva Helena Selder, „Visby Baltic Art Centre“ direktorė
  59. Benedetta Carpi de Resmini, nepriklausoma kuratorė
  60. Petter Pettersson, Malmės „Lilitth Performance Studio“ meno vadovas
  61. Annalisa Holm Hansen, šiuolaikinio meno centro „Overgaden“ kuratorė
  62. Axel Weidel, „Bergen Kunsthall“ direktorius
  63. Christian Skovbjerg Jensen, Malmės „InterArtCentre“ direktorius
  64. Aya Lurie, meno kritikė ir tyrėja, „Herzliya Museum for Contemporary Art“ direktorė
  65. Vardit Gross, „Artport Tel Aviv“ direktorė
  66. Anna Lena Seiser, „Kunsthalle Düsseldorf“ kuratorė
  67. Daniel Milnes, „Hamburger Bahnhof“ kuratorius
  68. Thomas Thiel, „Bielefelder Kunstverein“ direktorius
  69. Paul Hobson, „Modern Art Oxford“ direktorius
  70. Alisa Prudnikova, National Center for Contemporary Art, Ekaterinburg branch, Ural Industrial biennial direktorė
  71. Kristina Romanova, „Triumph Gallery“ kuratorė
  72. Elena Tsvetaeva, Rusijos „Baltic Branch of the National Centre for Contemporary Arts“ direktorė
  73. Darja Starceva, Kaliningrado srities vaizduojamojo meno muziejaus dir. pavaduotoja rinkodarai
  74. Adriana Polveroni, Veronos meno mugės „ArtVerona“ meno vadovė
  75. Paola Tognon, „ArtVerona“kolekcionierių programos vadovė
  76. Petra Chiodi, Šiuolaikinio meno žurnalo „Exibart“ šiuolaikinio meno srities redaktorė
  77. Maria Giuseppina Caldarola, nepriklausoma kuratorė
  78. Nicola Trezzi, „CCA Tel Aviv“ direktorius
  79. Grzegorz Piatek, „Centrum Architektury“ direktorius
  80. Tomasz Wasko, festivalio „Enea Spring Break“ Poznanėje programos direktorius
  81. Ivana Jeleča, Kroatijos tarptautinio muzikos festivalio „Inmusic Festival“ programos sudarytoja
  82. Oskar Strajn, festivalio „Eurosonic Noordeslaag“ Groningene muzikos programos sudarytojas
  83. Sauying Yuen, festivalių „Sonor Hong Kong“,„Clockenflap“ muzikinių projektų organizatorė. Festivalio „Clockenflap“ muzikos vadovo pavaduotoja
  84. Cecilia Soanjeong YI, P. Korėjos muzikos festivalio „Zandari Festa“ vykdančioji direktorė
  85. Stefanie Schmidt, festivalio „Juicy Beats Festival“ viena iš programos sudarytojų, Vokietijos renginių organizavimo verslo sąjungos „Upon e.V“ vadovė
  86. Bartek Stolarek, festivalio „Poland Rock Festiwal“ (buv. „Woodstock Festival Poland“) programos vadovas
  87. Marija Saryčeva, kuratorė, EUNIC Rusija projekto dalyvė
  88. Shahar Marom, lėlių teatro „The Train Theater“ ir tarptautinio lėlių teatro festivalio Jeruzalėje meno vadovas
  89. Silke Haueiss, Berlyno lėlių teatrų „Kulturprojekte Berlin GmbH/Schaubude Berlin“ meno vadovo pavaduotoja
  90. Romano Bogdan, ASSITEJ Kroatija prezidentas, Tarptautinės Kroatijos lėlininkų sąjungos UNIMA tarybos narys, teatro trupės „Pinclec, Assitej“ meno vadovas
  91. Mascha Jana Erbelding, Miuncheno tarptautinio lėlių teatro festivalio „Figurentheaterfestival München“ direktorė
  92. Kerrin Tatman, „Beverly Puppet Festival“ meno vadovas ir Niukaslio lėlių festivalio „Moving Parts: Newcastle Puppetry Festival“ vienas įkūrėjų, tarptautinių spektaklių programos kuratorius, meno vadovas
  93. Mathew Woods, Niukaslio lėlių festivalio „Moving Parts: Newcastle Puppetry Festival“ direktorius
  94. Byunwook Jang, „HaVokA“ teatro režisierius
  95. Sijoong Yoon, Teatro „Haddangse“ meno vadovas
  96. Kunhyung Park, teatro „Golmokgil“ meno vadovas
  97. Yeongchan Lee, „Mabangzen“ spektaklių fabriko prodiuseris
  98. Byeonghoon Lee, Režisierius, „Seul Performing Arts Festival“ (SPAF) meno vadovas
  99. Remsi Al Khalisi, „ETA Hoffmann Theater Bamberg“ meno vadovas
  100. Giorgia Cerruti, Turino „Piccola Compagnia della Magnolia“ teatro vadovė
  101. Andrii Palatnyi, Tarptautinio tarpdisciplininio festivalio „Gogolfest“ teatro programos kuratorius
  102. Almut Wagner, dramaturgė, „Theater Basel“ direktoriaus atstovė
  103. Jurgen Poppig, „Theater und Orchester Heidelberg“ vyr. dramaturgas
  104. Roman Zbych Pawlowski, Varšuvos teatro „Teatr Rozmaitosci“ meno programos vadovas
  105. Lyn Fu, Šanchajaus Didžiojo Kinijos teatro projektų vadovė
  106. Chong Wang, Pekino „Theatre du Reve Experimental“ teatro meno vadovas
  107. Kian Bian, „Ullens Center for Contemporary Art“ (UCCA) parodų kuratorius
  108. Xia Yanguo, nepriklausomas kuratorius, meno kritikas ir nepriklausomos erdvės „de Art Center“ Pekine įkūrėjas
  109. Tetiana Sosnovska, „National Museum of the History of Ukraine“ direktorė
  110. Damian Lentini, Miuncheno „Haus der Kunst“ kuratorius
  111. Uwe Neumann, „Rostock Kunsthalle” direktorius
  112. Oleksandr Krasovicky, leidyklos „Folio Publishing House“ direktorius
  113. Khrystyna Venhryniuk, leidyklų «Чорні Вівці», «Книги-ХХІ» atstovė
  114. Armen Martyrosyan, leidyklos „Antares“ direktorius
  115. Zviad Kvaratskhelia, leidyklos „Artanuji“ vyriausiasis redaktorius
  116. Anton Schmidt
  117. Julija Kiseleva, Maskvos „Tsaritsyno Museum-Reserve“ tarptautinių ryšių skyriaus vadovė
  118. Monika Pasiecznik, šiuolaikinės muzikos festivalių „Warszawska jiesen“ ir „Festiwal Kwadrafonik“ kuratorė