Lietuvos Kultūros Institutas
Kultūros naujienos, Projekto Bolonija naujienos

KVIETIMAS PRADEDANTIESIEMS VAIKŲ KNYGŲ ILIUSTRUOTOJAMS DALYVAUTI ŠIŲ METŲ TARPTAUTINĖJE BOLONIJOS VAIKŲ KNYGŲ MUGĖJE 2024

Lietuvos kultūros institutas

Lietuvos leidėjų asociacija ir Lietuvos kultūros institutas organizuoja Lietuvos literatūros ir leidybos pristatymą tarptautinėje Bolonijos vaikų knygų mugėje, kuri šiais metais vyks balandžio 8-11 d. Bolonijoje (Italijoje). Kaip ir kasmet kviečiame karjerą pradedančias(-ius) vaikų knygų iliustruotojas(-us), norinčias(-ius) dalyvauti mugėje, teikti pasiūlymus.

Pasiūlymus gali teikti knygų iliustruotojos(-ai), kurių darbai dar nėra publikuoti arba yra publikuoti ne daugiau nei trijose knygose.

Iliustruotojos(-ai) savo dalyvavimo pasiūlymą turi pateikti užpildę šią formą.

Ją sudaro:

– trumpas motyvacinis laiškas ir informacija apie planuojamą veiklą ir tikslus mugėje;

– kūrybinės veiklos pristatymas (porftolio – .pdf formatu arba nuoroda į interneto tinklapį).

Paraiškos formą prašome užpildyti iki vasario 26 d.

Ekspertų komisija įvertins pateiktus pasiūlymus, o kviečiama(-s) iliustruotoja(-s) bus informuojama(-s) tiesiogiai. Iliustruotoja(-s) turės galimybę dalyvauti didžiausioje pasaulyje vaikų knygų mugėje Bolonijoje ir susipažinti su karščiausiomis leidybos ir iliustracijos tendencijomis, o taip pat pristatyti savo kūrybą užsienio leidybos specialistams. Lietuvos leidėjų asociacija ir Lietuvos kultūros institutas padengs kelionės ir apgyvendinimo išlaidas.

Daugiau informacijos apie mugę: www.bolognachildrensbookfair.com

 

Išsamesnės informacijos teiraukitės info@lla.lt arba kotryna.pranckunaite@lithuanianculture.lt