Lietuvos Kultūros Institutas

* As A Journal

Apie žurnalą

Lietuvos kultūros instituto anglų kalba leidžiamas meno  ir kultūros žurnalas * as a Journal yra skirtas kultūra besidomintiems pasaulio skaitytojams. Žurnalas atveria išskirtinę kultūrinio bendradarbiavimo erdvę Lietuvos ir įvairių užsienio šalių kūrėjams, kuratoriams ir tyrėjams, kurie susitinka apmąstyti visuotinai aktualių temų ir atveria skaitytojams netikėtas kultūrines perspektyvas.

Du kartus per metus anglų kalba leidžiamo * as a Journal pavadinimas keičiasi kartu su konkrečiame numeryje analizuojama tema. Jas pasiūlo žurnalo redakcinė kolegija, o išvysto kviestiniai žurnalo sudarytojai kartu su žurnalo redaktore Kotryna Lingiene ir tarptautiniu autorių kolektyvu – menininkais, mąstytojais, tyrėjais, kuratoriais ir kt. bendradarbiais iš viso pasaulio.

Žurnalo numerius-projektus kūrė Jonas Žukauskas ir Jurga Daubaraitė, Julijonas Urbonas, Damian Lentini ir kiti sudarytojai.

Kiekvieno žurnalo dizainas yra unikalus meno kūrinys. Agentūros „Godspeed Branding” komandos sukurtą vizualinę struktūrą ir žurnalo temas jau interpretavo tokios talentingos Lietuvos dizainerės kaip Gailė Pranckūnaitė ir Ugnė Balčiūnaitė.

 

Apsilankykite žurnalo svetainėje www.asajournal.lt, kurioje susipažinsite su žurnale publikuotais straipsniais, meno kūrinių reprodukcijomis, garso ir vaizdo įrašais. Patirkite, kas yra * as a Journal.

Rinktinius straipsnius lietuvių kalba savo portale publikuoja LRT naujienų portalas.