Lietuvos Kultūros Institutas
Instituto veikla, Kultūros atašė veikla, Kultūros naujienos, Susijusios naujienos

Manheime atidaryta fotomenininko Visvaldo Morkevičiaus paroda „Inner Dialogue”

Lietuvos kultūros institutas

Nuotr. Ralf-Müller

Šį rudenį Manheimo mieste skiriamas ypatingas dėmesys lietuvių fotografijai.  Tepraėjus savaitei po retrospektyvinės Antano Sutkaus parodos „Kosmos“ atidarymo Manheimo Zeughaus muziejuje, rugsėjo 13 dieną galerijoje „Ten Gallery” atidaryta jaunojo fotomenininko Visvaldo Morkevičiaus paroda „Inner Dialogue” (Vidinis dialogas). Savo darbų serijoje menininkas, neįsprausdamas savęs į griežtus teminius ir estetinius rėmus, tarsi bando suprasti aplinkinį pasaulį ir savo paties vietą jame.

„Esu be galo laimingas, galėdamas pristatyti darbus šioje galerijoje. Parodos atidarymas buvo įspūdingas. Fotografijos mylėtojų susidomėjimas – didelis, tik prasidėjus parodai buvo parduota šešiolika darbų, neįtikėtina! Taip pat noriu pasidžiaugti, kad „Zephyr” galerijos direktorius ir Antano Sutkaus parodos „Kosmos“ bendrakuratorius Thomas Schirmböckas labai gražiai pristatė ne tik mane, bet ir Lietuvą, pakvietė lankytojus ten apsilankyti ir, atrodo, keletas jų pradėjo planuoti kelionę į mūsų kraštus,” – savo įspūdžiais dalinosi Visvaldas Morkevičius.

Paroda veiks iki gruodžio 20 dienos. Projekto partneris – Lietuvos kultūros institutas.

 

Nuotraukos autorius Ralf-Müller.

Daugiau informacijos apie parodą:

http://ten-gallery.com/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=korrektur_litauen_erleben_newsletter_september_2019&utm_term=2019-09-02