Lietuvos Kultūros Institutas
Kultūros naujienos, Susijusios naujienos

Lietuvos kultūros atašė Jungtinėje Karalystėje pristato naują kultūrinį naujienlaiškį

Lietuvos kultūros institutas

Lietuvos kultūros atašė iniciatyva pradėtas rengti pirmasis Lietuvos kultūros sklaidai Jungtinėje Karalystėje skirtas elektroninis naujienlaiškis.  Naujienlaiškyje bus pažymimi renginiai, kuriuose dalyvauja ar organizuoja lietuvių kūrėjai, menininkai ar kuratoriai, muzikai ar teatro veikėjai, kiti kūrėjai, akademikai. Taip pat informuojame ir apie renginius, kuriuose dalyvauja Jungtinėje Karalystėje jau gyvenantys lietuvių kūrėjai.

Pagrindinis dėmesys naujienlaiškyje bus skiriamas lietuvių renginiams Jungtinėje Karalystėje, taip pat bus minimi ir svarbesni tarptautiniai renginiai, kuriuose pristatoma Lietuvos kultūra.

Naujienlaiškyje galėsite susipažinti su lietuvių menininkais Jungtinėje Karalystėje, rasti aktualias naujienas apie jų darbus, vyksiančius pasirodymus bei gautus įvertinimus.

„Jungtinės Karalystės didmiesčiuose, ypatingai Londone, kultūros vartotojai dažnai renginius vartoja ar patiria „skaitmeniniu“ būdu – gyvenant dideliame mieste, yra labai sunku susiplanuoti savo dieną taip, kad viską žinotum ir viską spėtum. Tačiau vykstantys į darbą metro ar autobusu žmonės tikrina naujienas, skaito knygas, ir čia mūsų naujienlaiškis irgi turi šansą būti pastebėtas tarp daugybės kitų skelbimų apie renginius Jungtinėje Karalystėje ir Londone. Žinoma, naujienlaiškis kaip formatas nėra jokia naujiena kultūros komunikacijoje, tai daugiau privalomas ir savaime suprantamas dalykas. Norėjosi atskirti Lietuvos bendruomenės renginius JK nuo kultūrinių renginių, koncentruojantis tik į pastaruosius. Na, o konkuruojant su kitais kultūros centrais ir institutais yra svarbus naujienlaiškio turinys ir dizainas“, – teigė Lietuvos kultūros atašė JK Justė Kostikovaitė.

Dizainą naujienlaiškiui kūrė grafikos dizainerė ir menininkė Gailė Pranckūnaitė.

Norėdami užsiprenumeruoti kultūros naujienlaiškį Jungtinėje Karalystėje, spauskite čia – http://eepurl.com/cSumn9

Naujienlaiškis – http://mailchi.mp/13948b3064ff/lt-events-in-uk-new-45605